O firmie

MaxB2B-logo-2MaxB2B to projekt, który powstał w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie sektora biznesowego, dotyczący usług wsparcia przy promocjach sprzedaży, budowaniu lojalności oraz motywacji kontrahentów.
 
Maxaudio-logo-2Maxaudio.pl to sklep internetowy oferujący 15 tysięcy produktów w takich kategoriach jak : Agd, Audio-Video, Car-Audio, Foto, Komputery oraz Telekomunikacja. Jest również oficjalnym dystrybutorem sprzętu audio firmy E.I.C. Sp. z o.o. www.maxaudio.pl

Eic-logo-2Electronic International Commerce jest przedstawicielem wielu renomowanych producentów elektroniki użytkowej, szerokiej gamy komponentów hifi i high-end audio, systemów kina domowego oraz zestawów głośnikowych. E.I.C jest wyłącznym dystrybutorem na rynek Polski takich marek jak: ONKYO, TANNOY, KLIPSH, QUADRAL oraz reprezentuje marki własne takie jak : M-AUDIO, AIVIO, QUISTCABLE, KIMBER KABLE, STRAIGHT WIRE oraz AGD o wyjątkowym wzornictwie HAEN. www.eic.com.pl

Celem MaxB2B jest wsparcie Twojego biznesu w zakresie utrzymania klienta oraz jego motywacji do realizacji wspólnych celów zakupowo-sprzedażowych.
 
MaxB2B to kompleksowe wsparcie w zakresie budowania lojalności Twoich klientów. Motywujemy i budujemy trwałe relacje z partnerami biznesowymi niezbędne do osiągania coraz lepszych wyników Twojej firmy.
Tworzymy pełną ofertę dotyczącą organizowania i przeprowadzania programów lojalnościowych, motywacyjnych czy konkursów.

Nowoczesna platforma obsługująca programy B2B, to projekt skierowany do firm, które w prosty i bezpieczny sposób chcą nagradzać bądź motywować kontrahentów lub pracowników za udział w rozwijaniu sieci sprzedaży oraz osiąganiu indywidualnie sprecyzowanych celów.

Dzięki MaxB2B zdobędziesz serce najbardziej wymagającego klienta oraz sprawisz, że będzie on czerpał satysfakcję ze składanych w Twojej firmie zamówień.

Twoje cele są naszym priorytetem dlatego nie oferujemy gotowego rozwiązania a szyjemy je na miarę biorąc pod uwagę specyfikę branży oraz Twoich klientów.